TM2 Kreatywna agencja reklamowa Katowice

Pare słów o nas:

Poznaliśmy się będąc na studiach (obaj jesteśmy z wykszatałcenia Grafikami w specjalności: Pojektowanie graficzne).
Jak to uczelni ... ciekawe wykłady i dużo czasu poświęconego na dyskusjach o tym co chciałbo by się robić po ich zakończeniu no i ... wymyśliliśmy: zakładamy agencję reklamową ... ale nie od taką sobie zwykłą firmę "robiącą reklamę".

Postanowiliśmy z wielkim entuzjazmem i pasją stworzyć Grupę Kreatywną.

Pełni zapału, werwy i pomysłów zaczęliśmy działać na niełatwym rynku szeroko rozumianych agencji reklamowych ... co jak widać robimy do dziś ... i to z całkiem dobrym skutkiem.

Nasze motto jest krótkie ale, jakże idealnie oddające sedno pracy w branży .... "Bądźmy kreatywni, spójni i responsywni!"

Słów kreatywność i spójność raczej nie trzeba tłumaczyć nikomu, ale co do wyrazu responsywność to już należy się małe wytłumaczenie/wtajemniczenie.

Jak podaje wszechwiedząca Wikipedia:
Responsywność (od (ang.) response - odpowiedź) - jeden z wyznaczników atrakcyjności interpersonalnej. Osoba jest responsywna w kontakcie z drugą osobą, jeżeli jej zachowanie i wypowiadane słowa stanowią odpowiedź na działania partnera. Osoby responsywne są na ogół bardziej lubiane. Przeciwieństwem responsywności jest obojętność.

... cóż wynika z tej definicji, że staramy się być jako Kreatywna Agencja Reklamowa odpowiedzią na pytania/zapotrzebowania naszych klientów.