TM2 Kreatywna agencja reklamowa Katowice

Strony internetowe

Witryna internetowa to wizytówka każdej firmy, organizacji lub marki. Funkcjonalność projektowanych przez nas stron pozwala na dotarcie do większej liczby klientów, a przyjazne interfejsy pomagają w osiągnieciu celu marketingowego oraz wizerunkowego oczekiwanego przez ich właścicieli.

Projekty graficzne

Tworzenie kompleksowych, funkcjonalnych i unikalnych rozwiązań graficznych. Projektowanie spójnych i dopasowanych do potrzeb zamawiającego identyfikacji wizualnych zgodnych z najnowszymi trendami, opartych na długoletnim doświadczeniu.

Sklepy internetowe

Sprzedaż w internecie towarów czy usług to podstawa funkcjonowania większości firm. Wdrażane przez nas responsywne sklepy internetowe są przemyślane, użyteczne, nowoczesne, spójne i stanowią kompleksowe narzędzie do zwiększania obrotów firm.

Nietypowe projekty

Projektowanie oraz wdrażanie "szytych na miarę" aplikacji webowych, nietypowych rozwiązań graficznych, zaskakujących kampani reklamowych, a także ciekawych non-profitowych akcji.

Analiza i doradztwo

Zrozumienie i wyodrębnienie kluczowych potrzeb Twojej firmy, marki lub organizacji. Przestawienie propozycji konkretnych rozwiązań idealnie dopasowanych do przedstawionych i wyodrebnionych problemów.

Hosting, Cloud, IT

Profesjonalny i bezpieczny hosting plików, stron, poczty oraz usługi w chmurze. Kompleksowe rozwiązania dla firm obejmującę także obszary związane z szeroko rozumianą informatyką i obsługą IT.

Wirtualne spacery, zdjęcia panoramiczne

Wirtualne spacery po różnego rodzaju obiektach zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych. Tworzenie aranżowanych zdjęć dostosowanych do profilu dizałalności klienta. Zdjęcia panoramiczne - 360 stopni.

Zdjęcia korporacyjne

Profesjonalne zdjęcia korporacyjne wraz ich obróbką. Zdjęcia takie można później wykorzystać do budowania swojej strony internetowej, portfolio jak i wszelkiego rodzaju materiałach promocyjnych.

CMS, CRM

Rozbudowane aplikacjw internetowe lub ich zestawy, pozwalająca na szybkie i łatwiejsze utworzenie serwisów WWW, oraz ich aktualizację i rozbudowę. Profesjonalne, bezpieczne i zaprojektowane pod konkretne zapotrzebowania klienta systemy narzędzi istotnych w zarządzaniu np. kontaktami z klientami.